Агентство стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко» - успішна та динамічна компанія. З 2004 року ми надаємо повний спектр комунікаційних послуг, а також бізнес-коучинг. Ми вміємо оперативно, чітко і якісно вирішувати поставлені завдання, знаходити вихід із передбачених і непередбачених ситуацій. Напрямки нашої діяльності прагматичні, раціональні і орієнтовані на клієнта. Наша робота побудована на чотирьох основних принципах:

  1. Інтереси наших Клієнтів понад усе.
  2. Ми - партнери, що пропонують продумані та ефективні рішення.
  3. У нас працюють професіонали, і ми прагнемо йти на крок попереду викликів ринку.
  4. Ми постійно працюємо над собою і розвиваємося, що допомагає нам разом з Клієнтами виходити на новий рівень ведення бізнесу.

За роки існування нашою командою було реалізовано більше сотні різноманітних проектів. Ми втілили в життя найсміливіші ідеї та ефективні рішення, змогли правильно поєднувати творчість і бізнес. Разом з нами клієнти отримували нагороди, визнання споживачів, ставали лідерами думок, досягали вражаючих фінансових результатів. Наша компанія зайняла перше місце за якістю послуг PR-агентств, згідно з рейтингом Marketing Media Review (MMR) і входить в десятку PR-агентств України по білінгам, згідно з рейтингом Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК) і MMR. Ми плануємо не зупинятися на досягнутому, утримувати високу планку та репутацію, як серед колег, так і серед Клієнтів.

Ми приносимо успіх!