Марина Голуб виступила на XIV Міжнародному PR-Фестивалі

Керуючий партнер «Агентства стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко» Марина Голуб взяла участь у панельній дискусії «Вибір партнерської PR-агентства: корпоративні стандарти проведення тендерів» на XIV Міжнародному PR-Фестивалі, який відбувся в Києві 14 квітня.

Під час панельної дискусії у форматі battle представники корпоративного сектору та провідних українських PR-агентств (PR-Service, «Голуб і Шинкаренко»,NobletMedia CIS, Hoshva PR Agency) обговорювали стандарти тендерів на закупівлю PR-послуг.

Практики поділилися власним досвідом організації тендерів та участі в них, дали рекомендації знаходження точок зіткнення сторін клієнтів та PR-агентств у формуванні тендерних пропозицій.

Відзначаючи особливості вітчизняної практики проведення тендерів, М. Голуб виділила три критерію, за яким «Агентство стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко» приймає рішення брати участь у тендері: репутація компанії, чітке і виразне техзавдання, і закладений в умовах тендеру паритет інтересів замовника і виконавця.

«Ідеальний з нашої точки зору клієнт — той, який хоча б на 80% знає, чого він хоче, спочатку усвідомлює, скільки він готовий на це витратити, і не жаліє своїх інтелектуальних і людських ресурсів на участь у проекті». Керуючий партнер Агентства акцентувала, що найбільш значущим чинником успішності співпраці клієнта і PR-агентства в реалізації проекту є спільне бачення цілей і завдань, і подальша успішна комунікація. В якості підтвердження, М. Голуб навела низку прикладів з 13-річної практики Агентства.

«Я за те, щоб нашим клієнтам було з нами приємно і комфортно, а не тільки грошово. Ваше право вибирати, з ким працювати. Коли вам людина приємний — ви будете партнерствувати, і допомагати один одному. А якщо вам тендер нав'яже того підрядника, який вам не подобається, то ви всі підете, тільки щоб відмовитися від цього», - сказала керуючий партнер Агентства.

До участі у Фестивалі були запрошені авторитетні практики і експерти PR-індустрії та суміжних галузей, ТОП-менеджери успішних компаній, представники влади.